sprzedażwynajem
sprzedażwynajem
rekreacyjnebudowlane
rolneinwestycyjne
sprzedażwynajem
sprzedażwynajem
ID oferty:
Dział:
Szukaj:
Cena:
Strona główna Kujawy Firma Kontakt Mapa Linki Karta praw klienta
Domy - sprzedaż: DOM BLIŹNIAK 122,5M2, DZIAŁKA 328M2, WŁOCŁAWEK KAZ.WIELKIEGO Cena: 325.000 PLN, 75.033 € Mieszkania - wynajem: UMEBLOWANA KAWALERKA 33,1M2 Z BALKONEM, I PIĘTRO, WŁOCŁAWEK Czynsz: 700 PLN, 161 € Grunty - inwestycyjne: DZIAŁKA INWESTYCYJNA 854M2 W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA WŁOCŁAWEK Cena: 420.000 PLN, 96.966 € Mieszkania - sprzedaż: MIESZKANIE DWUPOKOJOWE 54,9M2 Z BALKONEM, WŁOCŁAWEK Cena: 192.115 PLN, 44.354 € Mieszkania - sprzedaż: DWUPOKOJOWE MIESZKANIE 52,8M2 Z BALKONEM, WŁOCŁAWEK Cena: 184.795 PLN, 42.664 € Mieszkania - sprzedaż: LOKAL 4-POKOJOWY 107,7M2, BLOK Z WINDĄ, WŁOCŁAWEK, CENTRUM Cena: 376.910 PLN, 87.018 € Lokale - sprzedaż: LOKAL USŁUGOWO-BIUROWY 54,9M2, IVP, BUDYNEK Z WINDĄ, WŁOCŁAWEK Cena: 192.115 PLN, 44.354 € Lokale - sprzedaż: LOKAL 52,8M2 USŁUGOWO-BIUROWY, IVP, BUDYNEK Z WINDĄ, WŁOCŁAWEK Cena: 184.795 PLN, 42.664 € Lokale - wynajem: LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY 52,8M2, IV PIĘTRO, WŁOCŁAWEK Czynsz: 1.320 PLN, 304 € Lokale - wynajem: LOKAL 54,9M2 BIUROWO-USŁUGOWY, IV PIĘTRO, WŁOCŁAWEK Czynsz: 1.372 PLN, 316 €
 » Urzędy
 » Notariusze
 » Specjaliści
Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o nowych, interesujących ofertach
podaj swój adres email.
OCEŃ JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG?
 profesjonalne?
 98 %
 standardowe?
 2 %
 niska?
 1 %
Kursy średnie NBP
z dnia 2017-02-17
1 EUR  4,3314
1 USD  4,0693
1 CHF  4,0711
1 GBP  5,0533
 Mieszkania - wynajem  (Liczba ofert: 4)

 

 ID: 2034 
  UMEBLOWANA KAWALERKA 33,1M2 Z BALKONEM, I PIĘTRO, WŁOCŁAWEK 
 Lokalizacja: Włocławek, oś.Południe 
 

Mieszkanie jednopokojowe - kawalerka o powierzchni 33,1m2, położona na pierwszym piętrze, w IV-piętrowym bloku do wynajęcia od 01.03.2017 roku we Włocławku na osiedlu Południe. Oferowana nieruchomość składa się z: pokoju z wnęką z dużym balkonem (loggia), widnej kuchni z pełną zabudową, łazienki (z wanną) razem z wc oraz korytarza. Standard wykończenia wnętrz: podłogi: panele podłogowe, terakota; ściany: cekolowane, malowane, glazura ścienna; stolarka okienna: pcv z roletami wewnętrznymi; stolarka drzwiowa: drewniana. Oferowana kawalerka umeblowana z wyposażeniem w sprzęt agd i rtv (lodówka, kuchnia gazowa z piekarnikiem, okap kuchenny, naczynia i sztućce kuchenne, telewizor, oraz pralka). Lokal mieszkalny zaopatrzony w media i usługi: energia elektryczna (licznik), ciepła i zimna woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej (liczniki), gaz ziemny (ryczałt - w opłacie do spółdzielni), centralne ogrzewanie z sieci miejskiej (ryczałt - w opłacie do spółdzielni), telewizja kablowa oraz internet. Spokojne miejsce do zamieszkania i wypoczynku, w sąsiedztwie budynki mieszkaniowe wielorodzinne, tereny leśne okalające Włocławek, sklepy i usługi dla mieszkańców, oraz parkingi dla samochodów mieszkańców. Przy zasiedleniu wymagana kaucja w kwocie 990zł. Wynajem nieruchomości na okres powyżej pół roku, przy wynajmie dla rodziny Umowa najmu okazjonalnego. Czynsz najmu płaty do 10-go dnia każdego miesiąca, a media z dołu na podstawie rachunków dostawców mediów i usług. Pośrednik prowadzący wynajem: WYSOCKA KAROLINA, tel. kom. 602-495-480. Miesięczny ofertowy czynsz najmu: 700zł plus opłaty do spółdzielni mieszkaniowej (w kwocie ok 260zł) plus opłaty za media wg zużycia (energia elektryczna, woda i kanalizacja) i usługi związane z najmem (tv kablowa i internet).

 
 Ilosć pokoi: 1 Metraż: 33,1 m2  Czynsz: 700 PLN / 161 € 
 Pośrednik prowadzący wynajem: KAROLINA WYSOCKA, nr licencji zawodowej: 15706
 ID: 2018 
  DWUPOKOJOWE MIESZKANIE 38,3M2 Z BALKONEM, II PIĘTRO, WŁOCŁAWEK 
 Lokalizacja: Włocławek, oś.Zazamcze (Przylesie) 
 

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3m2 położone na II piętrze, w IV piętrowym budynku mieszkalnym, we Włocławku na osiedlu Zazamcze (Przylesie). Oferowana nieruchomość składa się z: pokoju dziennego z balkonem, mniejszego pokoju (sypialni), widnej kuchni, łazienki, osobnego wc oraz przedpokoju z dużą szafą ubraniową. Standard wykończenia: podłogi: panele podłogowe, terakota; ściany: cekolowane, malowane, tapetowane oraz glazura ścienna; stolarka okienna: pcv z roletami wewnętrznymi. Lokal mieszkalny zaopatrzony w: energia elektryczna (licznik przedpłatowy na kartę), ciepła i zimna woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej (liczniki), gaz ziemny (licznik), centralne ogrzewanie z sieci osiedlowej (ryczałt - w opłacie do spółdzielni mieszkaniowej), telewizja kablowa oraz internet (do uruchomienia wg wybranego pakietu). Mieszkanie umeblowane z wyposażeniem w sprzęt rtv i agd (kuchnia gazowa z piekarnikiem, okap kuchenny, lodówka, pralka, telewizor, odkurzacz, żelazko, deska do prasowania oraz suszarka ubraniowa stojąca). Spokojne miejsce do zamieszkania i wypoczynku, w sąsiedztwie budynki mieszkaniowe wielorodzinne oraz parkingi dla samochodów, osiedle zagospodarowane, dogodny dojazd do drogi krajowej nr. 91 Łódź - Gdańsk. Blisko sklepy i usługi dla mieszkańców, siłownia, lokale gastronomiczne, poczta, markety spożywcze, oraz tereny leśne okalające miasto. Przy zasiedleniu wymagana wpłata kaucji w kwocie 1200zł. Wynajem nieruchomości na okres powyżej pół roku, przy wynajmie dla rodziny Umowa najmu okazjonalnego. Czynsz najmu płaty do 10-go dnia każdego miesiąca, a media z dołu na podstawie rachunków dostawców mediów i usług. Pośrednik prowadzący wynajem: WYSOCKA KAROLINA, tel. kom. 602-495-480. Miesięczny czynsz najmu (w tym opłaty do spółdzielni mieszkaniowej, śmieci 1osoba): 950zł plus opłaty za media wg zużycia (energia elektryczna, woda i kanalizacja, gaz ziemny) i usługi związane z najmem wg cennika operatora (tv kablowa i internet).

 
 Ilosć pokoi: 2 Metraż: 38,3 m2  Czynsz: 950 PLN / 219 € 
 Pośrednik prowadzący wynajem: KAROLINA WYSOCKA, nr licencji zawodowej: 15706
 ID: 2012 
  KOMFORTOWE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE 69M2 Z BALKONEM, WŁOCŁAWEK 
 Lokalizacja: Włocławek, Centrum 
 

Komfortowo i nowocześnie wykończone oraz wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2, zlokalizowane na II piętrze w niskim budynku mieszkalnym, do wynajęcia we Włocławku w ścisłym Centrum. Oferowana nieruchomość składa się z: przestronnego salonu z dużym balkonem połączonego z otwartą kuchnią razem z wyspą, sypialni z garderobą, pokoju z szafą ubraniową w zabudowie, łazienki (z wanną), osobnego wc, oraz korytarza. Standard wykończenia wnętrz: podłogi: panele podłogowe, terakota; ściany: cekolowane, malowane, tapetowane, kamień dekoracyjny, glazura ścienna; stolarka okienna: pcv; stolarka wewnętrzna drzwiowa: drewniana. Lokal mieszkalny zaopatrzony w: energia elektryczna (licznik), zimna i ciepła woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej (liczniki), centralne ogrzewanie z sieci miejskiej (zaliczka w opłacie do wspólnoty mieszkaniowej), telewizja kablowa oraz internet (do uruchomienia wg wybranego pakietu). Oferowana nieruchomość umeblowana, wyposażona w sprzęt AGD i RTV (dwa telewizory, lodówka z zamrażalką, piekarnik, kuchnia indukcyjna, okap kuchenny, zmywarka, czajnik elektryczny z funkcją regulacji temperatury wody, mikrofalówka, naczynia i sztućce kuchenne, pralka, żelazko-generator pary, deska do prasowania, suszarka ubraniowa rozkładana, oraz odkurzacz). Atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie budynki mieszkaniowe wielorodzinne i parkingi dla samochodów osobowych mieszkańców. Blisko centrum handlowe, kino, siłownia, lokale gastronomiczne, sklepy i usługi dla mieszkańców, poczta, dworzec PKP/PKS oraz Park im. H.Sienkiewicza. Przy zasiedleniu wymagana wpłata kaucji w kwocie 2500zł. Wynajem nieruchomości na okres powyżej pół roku, przy wynajmie dla rodziny Umowa najmu okazjonalnego. Czynsz najmu płaty do 10-go dnia każdego miesiąca, a media z dołu na podstawie rachunków dostawców mediów i usług. Pośrednik prowadzący wynajem: WYSOCKA KAROLINA, tel. kom. 602-495-480. Miesięczny czynsz najmu w kwocie 1200zł plus opłaty do wspólnoty mieszkaniowej (w kwocie ok 445zł, w tym śmieci i c.o.) plus opłaty za media wg zużycia (prąd, woda i kanalizacja) i usługi związane z najmem wg cennika operatora (tv kablowa i internet).

 
 Ilosć pokoi: 3 Metraż: 69 m2  Czynsz: 1.200 PLN / 277 € 
 Pośrednik prowadzący wynajem: KAROLINA WYSOCKA, nr licencji zawodowej: 15706
 ID: 1704 
  MIESZKANIE 3-POKOJOWE 63,8M2, V PIĘTRO, BLOK XIP, WŁOCŁAWEK 
 Lokalizacja: Włocławek, Śródmieście 
 

We Włocławku w Śródmieściu, do wynajęcia  trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8m2, położone na piątym piętrze w XI piętrowym budynku z windą. Oferowana nieruchomość składa się z: dużego pokoju z balkonem, dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wanną, wc oraz przedpokoju. Standard wykończenia: podłogi: panele podłogowe, terakota, wykładzina; ściany: tapetowane, glazura ścienna; stolarka okienna: pcv z roletami wewnętrznymi. Oferowany lokal mieszkalny częściowo umeblowany, zabudowa kuchni (meble, kuchnia gazowa z piekarnikiem, okap kuchenny), meblościanka w dużym pokoju (pozostałe wyposażenie i umeblowanie - do uzgodnienia). Nieruchomość zaopatrzona w: energia elektryczna (licznik), zimna i ciepła woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej (liczniki), gaz ziemny (w czynszu do spółdzielni - ryczałt), centralne ogrzewanie z sieci miejskiej (w czynszu do spółdzielni - podzielniki kosztów), telewizja kablowa oraz internet. Dodatkowo możliwość wynajęcia garażu samochodowego (blaszanego) za opłatą 100zł miesięcznie. Blisko ścisłe centrum Włocławka, w niedalekiej odległości sklepy, markety oraz usługi, dogodne połączenia autobusami linii miejskich MPK z pozostałymi osiedlami we Włocławku. Przy zasiedleniu wymagana wpłata kaucji w kwocie 1500zł. Wynajem nieruchomości na okres powyżej pół roku, przy wynajmie dla rodziny Umowa najmu okazjonalnego. Czynsz najmu płaty do 10-go dnia każdego miesiąca, a media z dołu na podstawie rachunków dostawców mediów i usług. Pośrednik prowadzący wynajem: WYSOCKA KAROLINA, tel. kom. 602-495-480. Miesięczny czynsz najmu w kwocie: 1150zł (w tym czynsz do spółdzielni mieszkaniowej) plus opłaty za media wg zużycia (prąd, woda i kanalizacja, centralne ogrzewanie) i usługi związane z najmem wg cennika operatora (tv kablowa i internet).

 
 Ilosć pokoi: 3 Metraż: 63,8 m2  Czynsz: 1.150 PLN / 265 € 
 Pośrednik prowadzący wynajem: KAROLINA WYSOCKA, nr licencji zawodowej: 15706

domy sprzedaż włocławekdomy do wynajęcia włocławekdziałki budowlane włocławekdziałki i tereny inwestycyjne włocławekdziałki rekreacyjnedziałki rolne włocławekmieszkania włocławekmieszkania do wynajęcia włocławeklokale wynajem włocławekhale magazyny włocławekbudynki na cele gospodarcze włocławekpokoje gościnne włocławekkwatery dla firm włocławekwww.nieruchomosci.kujawskie.com.plwww.kwatery.wloclawek.plwww.tophouse.plwww.facebook.com/KujawyRealEstatemaps.google • • • Ważne: • • • Ta Witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. (zobacz więcej o cookies). Korzystanie z Witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo samodzielnie dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies przy pomocy ustawień własnej przeglądarki internetowej lub urządzenia końcowego, z którego Państwo obecnie korzystacie. Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dodaj do ulubionych Ustaw stronę jako startową Powiadom znajomego Napisz do nas, jeśli na tej stronie są błędy
Copyright © 2017 wysocki.pl, 87-800 Włocławek, ul.T.Kościuszki 19A, tel/fax: (+48) 54/232-73-22, kom. 692-706-980 Powered by WYSOCKI.PL